Збори трудового коллективу за підсумками діяльності інституту за I півріччя 2019 року

15 серпня 2019 року у Дніпропетровському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України (далі – ДніпроНДІСЕ) відбулися збори трудового колективу. 

На порядок денний було винесено питання про діяльність ДніпроНДІСЕ за I півріччя 2019 року. У ході розгляду даного питання заступник директора з експертної роботи Кушакова Н.О. ознайомила всіх присутніх із підсумками роботи Інституту, а також зазначила, що у I півріччі 2019 року на замовлення судів, МВС, СБУ, прокуратури, органів фіскальної служби, інших організацій, юридичних та фізичних осіб виконано 3431 експертизу, що на 527 одиниць (або на 18,1%) більше, ніж у I півріччі 2018 року. Серед зазначеної кількості експертиз у I півріччі 2019 року виконано 3038 експертиз у кримінальних провадженнях та справах про адміністративні правопорушення, що складає 88,5% від загальної кількості. У Запорізькому відділенні ДніпроНДІСЕ кількість експертиз в порівнянні з I півріччям 2018 року зросла на 122 експертизи.

У наступному питанні порядку денного перший заступник директора Лисенко А.М. доповіла про результати внутрішнього аудиту ДніпроНДІСЕ та про результати реалізації аудиторських рекомендацій.

У третьому питанні Лисенко А.М. ознайомила з результатами комплексної перевірки роботи ДніпроНДІСЕ за період роботи 2017 – 2018 роки. Перший заступник директора Лисенко А.М. ознайомила з Пам`яткою першочергових дій при погрозі здійснення терористичного акту. Директор ДніпроНДІСЕ Коваленко О.В. підвела підсумки аудиторської та комплексної перевірок, ознайомила всіх присутніх із фінансовим станом Інституту.

Розробка проекта Швидкий український хостинг