Збори трудового коллективу за підсумками діяльності інституту за 2018 рік

14 лютого 2019 року у Дніпропетровському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України відбулися збори трудового коллективу.

На порядок денний було винесено проведення семінарського заняття на тему «Засади запобігання та протидії корупції». У якості лектора запрошено головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління статистики у Дніпропетровській області Петрова В.І. Лектором акцентовано увагу на правових засадах та практичних аспектах запобігання корупції відповідно до положень Закону України «Про запобігання корупції», надані роз’яснення з питань реєстрації в системі е-декларування, заповнення та технічних особливостей розділів декларації, наведено приклади реальних ситуацій та застосування їх на практиці.

Наступним питанням порядку денного було підведення підсумків діяльності інституту за 2018 рік. В.о. директора Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Олена Коваленко представила присутнім аналітичні матеріали щодо основних показників діяльності Інституту за 2018 рік.

Заступник директора Надія Кушакова навела статистичні дані щодо кількості виконаних судових експертиз та експертних досліджень за 2018 рік. За вказаний звітний період спеціалістами Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз було проведено 6245 судових експертиз та експертних досліджень. Загальна кількість експертиз, виконаних за матеріалами кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення склала 83,7% від загальної кількості виконаних експертиз.

Урочистою частиною заходу стало нагородження працівників Дніпропетровського НДІСЕ почесними грамотами та подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі внески у розвиток експертного забезпечення правосуддя України. В підсумку засідання в.о. директора Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Олена Коваленко подякувала колективу за роботу, побажала творчого натхнення, не зупинятися на досягнутому та розвиватися для реалізації майбутніх цілей.

Розробка проекта Швидкий український хостинг