Семінар із підвищення кваліфікації працівників установ судових експертиз

13 червня 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов семінар із підвищення кваліфікації керівних працівників судово-експертних установ Міністерства юстиції України, в якому взяла участь директор Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Коваленко Олена Валеріївна.

Олена Валеріївна зазначає: «Ці семінари із підвищення кваліфікації для судово-правових експертів, проходять під егідою назви цього заходу, як «кабінет». Чому кабінет? Тому що перший кабінет судової експертизи був заснований Макаренко в 1914 році, і він називався саме кабінетом. Мені здається, в цьому є певна наступність, успадкування ідей минулого та перспектива. Це спільна ініціатива Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Одеської юридичної академії, Управління експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України. Ідейним натхненником потрібно назвати директора Одеського інституту судових експертиз Ріпенко Артема Ігоровича».

Гостями та учасниками заходу стали не тільки працівники судово-експертних установ, але й директори науково-дослідних інститутів Одеси, Дніпра, Харкова, кандидати та доктори наук і працівники Міністерства юстиції України.

Розробка проекта Швидкий український хостинг