Робочий візит Заступника МЮ України Глущенко С.В. до Дніпро НДІСЕ

02 січня 2019 року до Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України  з робочим візитом завітала Заступник Міністра юстиції України Світлана Володимирівна Глущенко, яка представила колективу Дніпро НДІСЕ нового керівника Олену Валеріївну Коваленко, доктор економічних наук, професор.

Під час робочої зустрічі з колективом Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Світлана Володимирівна підкреслила важливість удосконалення діяльності інституту, постійного професійного розвитку фахівців, нових стандартів роботи та активного міжнародного співробітництва та побажала Олені Валеріївні плідної праці. Також було проведено оглядову екскурсію, у процесі якої обговорені та визначені пріоритетні напрямки розвитку Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

На завершення робочої зустрічі заступник Міністра юстиції України Світлана Володимирівна виступила із вітальною промовою, у якій привітала колектив інституту з прийдешніми святами та побажала всім співробітникам та керівництву розпочати Новий рік з натхненням до праці та захисту правосуддя. 

Розробка проекта Швидкий український хостинг