Осіннє засідання секції судово-технічної експертизи документів

27 вересня 2019 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відбулося осіннє засідання секції судово-технічної експертизи документів відповідно до плану роботи НКМР з проблем судової експертизи на 2019 рік.

Засідання очолював голова секції М.П. Молибога – провідний науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. У засіданні взяли участь завідувачка лабораторією криміналістичних досліджень Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, а також співробітники Київського, Харківського та Донецького науково-дослідних установ судових експертиз.

Відповідно до плану засідання секції судово-технічної експертизи документів на засіданні розглянуті доповіді членів секції про хід виконання наукових робіт відповідно тематичного плану наукових робіт МЮ України на 2019 рік; проведено обговорення рецензій на висновки судових експертів СЕУ Міністерства юстиції України; розглянуті на активно обговорені актуальні проблеми судово-технічної експертизи документів та організаційні питання щодо проблематики їх проведення. Значну увагу було приділено узагальненню експертної практики та обміну експертним досвідом.

Розробка проекта Швидкий український хостинг