Осіннє засідання секції судово-економічної експертизи

19 – 20 вересня 2019 року на базі Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса відбулося осіннє засідання секції судово-економічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. Засідання проводилося за особистою участю представників експертних установ.

Від Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України (далі – ДніпроНДІСЕ) у секції брали участь перший заступник ДніпроНДІСЕ Лисенко Алла Миколаївна (голова секції), Ількова Ніка Володимирівна, завідувачка лабораторії економічних та товарознавчих досліджень. Запрошеними учасниками секції були директор ДніпроНДІСЕ, доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України Коваленко Олена Валеріївна та доктор юридичних наук, заступник директора інституту з наукової роботи ХНДІСЕ Сімакова-Єфремян Елла Борисівна.

На засіданні відбулося обговорення питань відповідно до порядку денного:
1. Розгляд технічних завдань до тем НДР, що плануються для включення у тематичний план НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2020 рік.
2. Обговорення стану виконання наукової та методичної роботи НДУСЕ судово-економічних досліджень.
3. Обговорення результатів рецензування висновків судово-економічних експертиз.
4. Розгляд результатів апробації та впровадження НДР відповідно до планів апробації та впровадження Міністерством юстиції на 2019 рік.
5. Розробка та обговорення плану роботи секції на 2020 рік.
6. Різне.
Засідання секції пройшло у діалозі, всі питання були вирішені у повному обсязі.

Розробка проекта Швидкий український хостинг