Осіннє засідання секції судових експертиз матеріалів, речовин та виробів

24 жовтня 2019 року у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України відбулось осіннє засідання секції судових експертиз матеріалів, речовин та виробів НКМР при МЮ України.

Учасників секції привітав Директор Київського НДІ судових експертиз Міністерства юстиції України Рувін Олександр Григорович. Засідання очолив голова секції Зайцев Д.М. — заступник завідувача відділу Київського НДІ судових експертиз МЮ України. Від Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у секції брали участь завідувачка сектором Заковирко О.М., завідувачка сектором Здор В.М.

У ході засідання були обговорені наступні питання: розглянуті технічні завдання на теми, що плануються до включення до тематичного плану НДР науково-дослідних установ судових експертиз МЮ України на 2020 рік; розглянуті результати виконання НДР у 2019 році; обговорені програми підготовки експертів за напрямками експертизи матеріалів, речовин та виробів; обговорені рецензії на експертні висновки та результати проведення повторних експертиз; розглянуто та затверджено план роботи секції на 2020 рік, а також були обговорені питання щодо відповідності освіти до експертних спеціальностей матеріалів, речовин та виробів.

Розробка проекта Швидкий український хостинг